Надходження художньої літератури

Увага!
Надходження нової літератури
На вас чекає знайомство з кумедною дівчинкою на ім’я Джуді Муді, у якої частенько змінюється настрій. Він буває хороший, поганий, передшкільний, шкільний – який завгодно. А ще у неї є молодший братик Стінк, найкращий друг Рокі та «заклятий» друг Френк Перл. Вони потрапляють у різноманітні пригоди, вчаться тішитися маленьким і великим радощам. А головне – вони неодмінно подарують усім читачам усмішку!


Увага! 
У бібліотеці нові надходження книжок!

А.Нанетті «Містраль»

Це морська історія зростання та пошуку себе хлопця Містраля, що, подібно до сильного вітру, на честь якого його й назвали, почувається самотньо й розгублено на своєму Чорному острові, королем якого він є. Та нікому не вдається приборкати його вольовий характер. Аж ось на острові з'являється маленька іноземка на ім'я Хлоя, що перевертає його життя.

У.Старк «Маленька книжка про любов»

Напередодні Різдва може трапитися чимало див. На Фреда, героя книги, чекає чимало омріяних подарунків. Навіть якщо тато на війні, не вистачає їжі і хлопець майже перед канікулами отримує догану від директора, все, чого він найбільше хоче, здійсниться.

Діана Вінн Джонс «Дев'ять життів Крістофера Чанта»

Спершу Крістофер думав, що він звичайний хлопчик, якому сняться незвичайні сни. Як тільки він заплющував очі, починалися дивовижні мандри в інші світи. Там у нього з'явилися справжні друзі. Що чекає на Крістофера у наступному сні, окрім цікавих та небезпечних пригод ціною в наступне життя?

В.Захаруба «Лепрекони»

Гадаїте, лепрекони – лише міфічні персонажі? А от і ні! Це жваві українські підлітки, які взувають до  гімназії зелені черевики і називають себе спільнотою лепреконів. Друзі-лепрекони потерпеають від діставучих вчителів, які ні сіло ні впало можуть заборонити учням весну, від надмірної чи, навпаки, недостатньої батьківської уваги, від застарілих соціальних стереотипів. А ще – шукають себе, закохуються, хвилюються одне за одного

А.Левкова «Старшокласниця.Першокурсниця».

У житті Лілії – переламний період: завершення школи та вступ в університет. У цей час відбувається стільки всього: кохання, перипетії взаємин із друзями та вчителями, розчарування. Це час, коли обираєш професію, що визначатиме вектор твого життя; коли починаєш розуміти, в якій країні живеш, і усвідомлюєш себе громадянкою…Тільки все це відбувається не зараз – Ліля переживала це на початку нашого століття, коли ще не було соцмереж, а мобільні телефони вважали розкішшю. Про те, як бути підлітком на початку 2000-х, читай у щоденнику Лілії Маринник.     

К.Гагеруп «Дівчинка, яка рятувала книжки»

Анна, якій скоро виповниться десять, страшенно любить читати. Якось вона дізнається, що стається з тими книжками, яких ніхто не позичає в бібліотеці. Їх просто знищують! А це значить, що всі її улюблені друзі, яких вона знайшла у книжках, теж можуть зникнути. Чи зуміє дівчинка знайти спосіб, як цьому зарадити? І чи зможе розкрити таємницю історії про зачарований ліс та її загадкового автора?

А.Штефан «Реальність Баргеста»

Дівчинка Дзиґа, одна з трьох сестер, знаходить і приносить додому книгу-перевертня, що викрадає наймолодшу сестричку Малу і забирає її в Реальність Баргеста. Це світ штучно синтезованих уявних, міфічних та казкових істот.Під час створення і заселення цієї фантастичної реальності вчені та представники надцивілізації Колекціонерів і Реставраторів не все врахували, тож тепер їй загрожує руйнація.Дзига і найстарша сестра- Читачка- разом з друзями вирушають в Реальність Баргеста, щоб урятувати і Малу, і казковий світ.

Т.Егеланн «Скарб із Міклагарда»

Пригоди юного Роберта продовжуються. Археологи відшукали стародавній корабель вікінгів – і хлопець із мамою негайно вирушили на розкопки. Та вони навіть не сподівалися, що попереду на них чекають ще несподіваніші відкриття!

В.Рутківський «Щирик зі Змієвої гори»

Кожні чотириста років прокидається Змій Горинович і вирушає на полювання. Разом зі своїм другом Костієм Безсмертним вони не тільки розбишакують по довколишніх горах, а й викрадають хлопця, який приїхав у гості до карпатських родичів, на допомогу людській дитині приходять герої з казок.Шановні відвідувачі бібліотеки!

У листопаді 2019 р. художній фонд бібліотеки поповнився новими книгами у кількості 65 екземплярів.Шановні читачі, учні, батьки!

У листопаді 2018 р. художній фонд бібліотеки поповнився новими книгами в кількості 22 шт.
№ п/п
Автор, назва книги
1
Конституція України
2
В.Рутківський «Потерчата»
3
О.Гаврош «Пригоди розбійника Пинті»
4
В.Нестайко «Чарівний талісман»
5
О.Гаврош «Розбійник Пинтя у заклятому місті»
6
Ч.Диккенс «Рождественские повести»
7
В.Арєнєв «Порох із драконових кісток»
8
А.Кокотюха «Колекція гадів»
9
К.Штанко «Дракони, вперед!»
10
П.Маар «Китобус або нові цятки для суботика»
11
П.Маар «Що не день, то субота»
12
У.Мур «Двері у міжчасся»
13
М.Витчер «Нина и Золотое число»
14
М.Витчер «Нина и сила Абсинтиума»
15
Д.Стронг «Канікули з близнятами»
16
Д.Джонс «Год Грифона»
17
Р.Дал «Відьми»
18
А.Шевчук «Панна квітів та інші казки»
19
А.Дімаров «На коні  й під конем»
20
А.Кокотюха «Гімназист і Чорна рука»
21
Сучасний фразеологічний словник української мови
22
Давидова О. Шкільний словник наголосів української мови
_______________________________________________________________________

Увага!
У шкільній бібліотеці поповнення художньої літератури.
З новими книжками ви поринете у світ підлітків, фантастичних пригод та познайомитеся з видатними художниками різних країн.


№ п/п
Автор, назва
1
Й.Колфер Артеміс Фаул.Код Вічності

2
Е.Портер Поліанна виростає

3
М.Рибалко Марічка і червоний король

4
Зірка Мензатюк Дике літо в Криму

5
Гутовська –Адамчик Дівчата з 13 вулиці

6
Г.Кирка Тринадцятий місяць у році

7
Л.Монтгомері Енн із зелених дахів частина 1

8
Л.Монтгомері Енн із Ейвонлі частина 2

9
Л.Монтгомері Енн із шелестких тополь частина 4

10
Л.Монтгомері Енн у домі Мрії частина 5

11
Л.Керрол Аліса у задзеркаллі

12
Л.Керрол Алісині пригоди у Дивокраї

13
Художественная галерея Ван Гог

14
Художественная галерея Леонардо да Винчи

15
Художественная галерея Шишкин

16
Художественная галерея Рембрандт

17
Художественная галерея Ренуар

18
Художественная галерея Рафаэль

19
Художественная галерея Дега

20
Художественная галерея Моне

21
Художественная галерея Милле

22
Художественная галерея Караваджо

23
Художественная галерея Поленов

24
Художественная галерея Гойя


            ____________________________________________________
 У квітні 2018 року пройшла щорічна акція "Подаруй бібліотеці книгу". Завдяки їй основний бібліотечний фонд поповнився на 27 примірників. Висловлюємо щиру подяку учням та батькам навчального закладу за небайдужість та вагомий внесок у розвиток бібліотеки школи.   

              

Комментариев нет:

Отправить комментарий